دانلود فیلم To All the Boys: P.S. I Still Love You 2020

دانلود فیلم To All the Boys: P.S. I Still Love You 2020

6.0/10 42,063
54نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
نسخه WEB-DL اضافه شد.

سال جدید است و لارا جین و پیتر دیگر تظاهر به یک زوج ندارند. آنها یک زوج هستند. و از آنجایی که لارا جین در یک سری نمایش رسمی با پیتر شرکت می کند - اولین بوسه واقعی او، اولین قرار واقعی او، اولین روز ولنتاین او - او بیشتر به کیتی و مارگوت، کریس و معتمد جدید غیرمنتظره، استورمی، که به او کمک می کند تا احساسات پیچیده ای را که با این فصل جدید از ایجاد تعادل در یک رابطه و کشف خود واقعی او همراه است، هدایت کند. اما زمانی که جان آمبروز، یکی دیگر از دریافت کنندگان یک نامه عاشقانه قدیمی از لارا جین، وارد زندگی او می شود، او باید بیش از هر زمان دیگری به خودش تکیه کند زیرا با اولین معضل واقعی خود روبرو می شود: آیا می تواند همزمان دو پسر را دوست داشته باشد؟

  • کیفیت WEB-DL
  • زبان
  • مدت زمان 101 دقیقه
  • رده سنی TV-14

فیلم تقدیم به همه پسران: پی نوشت. من هنوز دوستت دارم (To All the Boys: P.S. I Still Love You 2020) یک فیلم کمدی رمانتیک و رمانتیک آمریکایی محصول ۲۰۲۰ به کارگردانی مایکل فیموناری و نویسندگی سوفیا آلوارز و جی میلز گودلو است. در این فیلم لانا کندور، نوح سنتینئو ، جانل پریش ، آنا کاتکارت ،ترتزو ماهورو، مادلین آرتور، امیلیجا باراناک ،کلسی مائوما، جردن فیشر، راس باتلر، جولی تائو، سارایو بلو، جان کوربت و هالند تیلور به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام در سال 2015 از جنی هان ساخته شده است.

این فیلم دنباله ای بر To All Boys I’ve Loved Before (2018) و دومین قسمت از مجموعه فیلم To All the Boys است. فیلم به طور کلی بازخوردهای مثبتی دریافت کرد.

  • 0