دانلود فیلم The Lord of the Rings: The Return of the King 2003

دانلود فیلم The Lord of the Rings: The Return of the King 2003

9.0/10 1,845,842
94نمره منتقدین
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
نسخه BluRay اضافه شد.

نیروهای سارومان ویران شده و قلعه او محاصره شده است. زمان تعیین سرنوشت سرزمین میانه فرا رسیده است و برای اولین بار پس از مدت ها، به نظر می رسد روزنه ای از امید وجود دارد. توجه ارباب تاریکی سائورون اکنون بر گاندور متمرکز شده است، آخرین سنگر انسان ها، و از آنجا که آراگورن باید تاج و تخت را بپذیرد تا جای خود را به عنوان پادشاه بگیرد. اما نیروهای سائورون آماده می شوند تا آخرین حمله را علیه پادشاهی گاندور انجام دهند، نبردی که سرنوشت همه را رقم خواهد زد. در همین حال، فرودو و سم به راه خود به موردور ادامه می‌دهند، به این امید که سائورون متوجه نشود که دو هابیت کوچک هر روز به انتهای مسیرشان یعنی کوه دوم نزدیک‌تر می‌شوند.

فیلم ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه (The Lord of the Rings: The Return of the King 2003) فیلمی اپیک، درام و فانتزی به کارگردانی پیتر جکسون است که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد. این فیلم، سومین قسمت از مجموعه «ارباب حلقه‌ها» است که بر پایه رمانی به همین نام اثر جی.آر.آر. تالکین ساخته شده است. این فیلم برای نخستین بار در سال ۲۰۰۴، در جشنواره فیلم اسکار سه جایزه به دست آورد، برای بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین نویسندگی فیلم. ارباب حلقه‌های 3 یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های تمام دوران است و همچنین یکی از بیشترین درآمدزایی‌های تاریخ سینما را دارد. این فیلم حتی در سال‌های بعدی همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است و به عنوان یکی از شاهکارهای سینمایی محسوب می‌شود.

فیلم “ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه” همواره توانسته است نظرات مثبت منتقدان را به دنبال داشته باشد. در وب‌سایت‌های منتقدان فیلم، این فیلم با امتیاز بالایی معرفی شده است. برای مثال، در سایت Rotten Tomatoes، این فیلم یکی از چند فیلم بیشترین امتیاز را کسب کرده است و در سایت Metacritic نیز این فیلم با امتیاز بالایی معرفی شده است. در نظرات منتقدان، این فیلم به خوبی تمامی اجزای یک فیلم اپیک را دارد، از جمله صحنه‌های بزرگ و عظیم، صحنه‌های اکشن و مبارزه، موسیقی فوق‌العاده، بازیگری قوی و داستانی پویا و پرشور. همچنین، این فیلم از نظر تکنیکی نیز بسیار برجسته است و از جمله موفق‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما به شمار می‌رود.

  • 0
  • باکس دانلود
  • عوامل و بازیگران
  • دیدگاه ها0
  • فیلم های مشابه