دانلود فیلم Murder Mystery 2019

دانلود فیلم Murder Mystery 2019

6.0/10 136,966
38نمره منتقدین
100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
نسخه WEB-DL اضافه شد.

وقتی یک پلیس نیویورکی سرانجام همسرش را برای تعطیلات وعده داده شده به اروپا می برد، یک برخورد تصادفی در پرواز تبدیل به دعوتی برای یک جمع خانوادگی صمیمی در قایق تفریحی مجلل میلیاردر سالخورده مالکوم کوئینس می شود. اما وقتی کوئینس به قتل می رسد، این زوج مظنون اصلی این ماجراجویی مدرن می شوند.

فیلم راز جنایت (Murder Mystery) یک فیلم کمدی-جنایی آمریکایی محصول سال 2019 است که توسط کایل نیواچ کارگردانی شده است. این فیلم در نتیجه همکاری بین آدام سندلر و جنیفر آنیستون به وجود آمده است.داستان فیلم درباره یک زن و شوهر عادی به نام‌های آدری و نیک است که در سفری به اروپا برای تعطیلات هستند. در حالی که در قطاری به سوی پاریس در حرکت هستند، با یک دعوا میان یک خانم ثروتمند و همسرش روبرو می‌شوند و در نهایت این زن به قتل می‌رسد. حالا، آدری و نیک به عنوان مظنونین اصلی، باید به دنبال حل معمای این قتل بروند و خود را از اتهام پاک کنند.

فیلم “Murder Mystery” با استفاده از الگوی قهرمانان عادی که در حین ماجراجویی به قهرمانان ناخودآگاه تبدیل می‌شوند، این فیلم به شکلی شیرین و جذاب داستان را برای تماشاگران خود ارائه می‌دهد. با هنرمندی جنیفر آنیستون و آدام سندلر، فیلم راز جنایت با طنز و جنایت بسیار موفق بوده و و جایگاه خود را در عرصه فیلم‌های کمدی-جنایی یافته است. جما آرترتون و لوک ایوانز از دیگر بازیگران فیلم هستند.

  • 0