زبان: انگلیسی

دانلود سریال Bob’s Burgers

دانلود سریال Bob’s Burgers

سریال یک رستوران‌دار نسل سوم به نام باب را دنبال می‌کند که با کمک همسرش و سه فرزندشان برگری باب را اداره می‌کند. باب و خانواده عجیب و غریبش ایده های بزرگی در مورد همبرگر دارند، اما در خدمات و پیچیدگی کوتاهی می کنند. با وجود کانترهای چرب، مکان بد و کمبود مشتری، باب و خانواده اش مصمم هستند تا باب برگرز را به "بازگشایی مجدد بزرگ" موفقیت آمیز تبدیل کنند.

قسمت 17 فصل 13

دانلود سریال American Dad!

دانلود سریال American Dad!

مامور سیا، استن اسمیت، دائماً در حال مبارزه با تروریست‌هایی است که امنیت ایالات متحده را تهدید می‌کنند (گاهی اوقات باعث آسیب بیشتر از سود می‌شود). همسرش فرانسین یک زن خانه دار معمولی با دو فرزند است: هیلی، یک نوجوان سرکش معمولی ​​و استیو، یک گیک که از سیاه چال ها و اژدها، بازی ها و کنوانسیون های کتاب های مصور لذت می برد. سپس راجر، بیگانه غیرقانونی (فضایی) خانه است که اسمیت ها از او محافظت می کنند. آخرین اما نه کم‌اهمیت، کلاوس، ماهی سخنگو مورد علاقه اسمیت‌ها (سال‌ها پیش توسط سیا از بدن انسان او عوض شد).

قسمت 22 فصل 19

دانلود سریال The Simpsons

دانلود سریال The Simpsons

شخصیت‌های سریال The Simpsons شامل هومر، مارج، بارت، لیزا و مگی هستند. هومر، پدر خانوادهٔ سیمپسون است که به عنوان یک کارگر در نیروگاه اتمی کار می‌کند و به خاطر غیرقابل‌کنترل بودن، به مشکلاتی برخورد می‌کند. مارج، مادر خانوادهٔ سیمپسون است که همیشه به دنبال حل مشکلات خانوادگی است. بارت، فرزند بزرگتر خانوادهٔ سیمپسون است که همیشه در جستجوی ماجراجویی است، لیزا، دختر میانی خانوادهٔ سیمپسون است که با هوش و دانش خود شهرت‌یابی کرده و مگی، فرزند کوچک خانوادهٔ سیمپسون است که همیشه به چیزهای جدید علاقه‌مند است.

قسمت 17 فصل 34

دانلود فیلم Champions 2023

دانلود فیلم Champions 2023

مارکوس یک مربی پرشور و در عین حال آتشین بسکتبال است. از آنجایی که او مجبور است هر از گاهی در طول تمرین به ابزارهای سخت تری متوسل شود، اغلب مورد انتقاد عمومی قرار می گیرد. پس از اینکه در یک بازی بسکتبال اعصاب خود را از دست داد، مدت کوتاهی بعد در محاکمه قرار گرفت. قاضی مری او را به خدمات اجتماعی بسیار ویژه محکوم می کند. مربی حرفه ای سابق، دفعه بعد با تیمی از بازیکنان دارای معلولیت ذهنی به زمین می آید و قرار است آنها را برای بازی آینده آماده کند. همانطور که چند هفته اول شروع می شود و مارکوس از یک مشکل به مشکل دیگر می لغزد، او متوجه می شود که علیرغم تردیدهایش، این تیم با هم می توانند بیش از آنچه تصور می کردند به دست آورند. عجیب ترین موقعیت های زندگی او را دنبال می کند تا اینکه متوجه می شود که می تواند با این کار خیریه دوباره در NBA نامی برای خود دست و پا کند.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم Avatar: The Way of Water 2022

دانلود فیلم Avatar: The Way of Water 2022

جیک سالی و نیتیری پدر و مادر شده اند. داستان ده سال پس از اتفاقاتی که در فیلم اصلی روایت شد، اتفاق می افتد. با بازگشت اداره توسعه منابع، یک سازمان غیردولتی خطرناک، به پاندورا، زندگی معتدل آنها، نزدیک به طبیعت، در معرض تهدید قرار می گیرد. جیک و خانواده‌اش مجبور به ترک زیستگاه طبیعی خود به صخره‌ها می‌شوند، جایی که معتقدند پناه خواهند گرفت. اما آنها با یک قبیله به نام متکاینا مواجه می شوند که آداب و رسومی متفاوت از آنها دارند...

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم Mummies 2023

دانلود فیلم Mummies 2023

در طی یک سری اتفاقات ناگوار، سه مومیایی به لندن امروزی سر می‌زنند و در جستجوی حلقه‌ای قدیمی متعلق به خانواده سلطنتی که توسط باستان‌شناس جاه‌طلب لرد کارنابی دزدیده شده، سفری خنده‌دار را آغاز می‌کنند.

دانلود فیلم Lullaby 2022

دانلود فیلم Lullaby 2022

یک مادر تازه وارد یک لالایی را در یک کتاب باستانی کشف می کند و به زودی این آهنگ را یک برکت می داند، اما وقتی لالایی دیو باستانی لیلیت را بیرون می آورد، دنیای او به یک کابوس تبدیل می شود.

نسخه BluRay اضافه شد.

دانلود سریال Rabbit Hole

دانلود سریال Rabbit Hole

جیمز ویرِ جاسوس، خود را در قلب نبردی برای حفظ دموکراسی در جهانی می‌بیند که گرفتار اطلاعات نادرست، دستکاری رفتاری، دولت نظارتی و منافع شخصی است.

قسمت 2 فصل 1

دانلود فیلم Avatar 2009

دانلود فیلم Avatar 2009

«آواتار» داستان جیک سالی، تفنگدار سابق دریایی است که در جنگ مجروح شده و از کمر به پایین فلج شده است. او تصمیم می گیرد در برنامه آواتار شرکت کند که قرار است بدنی سالم به او بازگرداند. او به پاندورا سفر می کند، یک جنگل بارانی سرسبز پر از اشکال زندگی باورنکردنی - برخی زیبا، برخی وحشتناک. پاندورا همچنین خانه ناوی ها، انسان نماهایی است که انسان ها آنها را بدوی می دانند، اما در واقع بسیار تکامل یافته تر از انسان ها هستند. ناوی ها با قد بیش از سه متر، با دم و پوست آبی براق، به طور هماهنگ در دنیای خود زندگی می کنند. با این حال، زمانی که انسان ها برای یافتن مواد معدنی ارزشمند شروع به آسیب رساندن به پاندورا می کنند، زندگی ناوی ها به خطر می افتد و آنها مجبور می شوند قدرت نظامی خود را نشان دهند.

نسخه BluRay EXTENDED اضافه شد.

دانلود فیلم Everything Everywhere All at Once 2022

دانلود فیلم Everything Everywhere All at Once 2022

ایولین وانگ یک خشکشویی کوچک را اداره می کند، یک دختر نوجوان دارد که دیگر نمی فهمد، یک پدر گیج و یک ازدواج در آستانه پاشیدن. یک ممیزی مالیاتی معمولی به طور غیرمنتظره ای تبدیل به دری می شود که از طریق آن، ایولین به یک ماجراجویی جذاب و رنگارنگ در خلاقانه ترین و سرگرم کننده ترین دنیای چندگانه ای که تاکنون در سینماها دیده شده، کشیده می شود. او که برای نجات سرنوشت جهان ها فراخوانده شده است، باید تمام شجاعت خود را برای شکست دادن یک دشمن به ظاهر غیرقابل توقف و بازگرداندن هماهنگی به خانواده اش به کار گیرد.

نسخه BluRay اضافه شد.