زبان: اسپانیایی

دانلود فیلم Mummies 2023

دانلود فیلم Mummies 2023

در طی یک سری اتفاقات ناگوار، سه مومیایی به لندن امروزی سر می‌زنند و در جستجوی حلقه‌ای قدیمی متعلق به خانواده سلطنتی که توسط باستان‌شناس جاه‌طلب لرد کارنابی دزدیده شده، سفری خنده‌دار را آغاز می‌کنند.

دانلود فیلم Avatar 2009

دانلود فیلم Avatar 2009

«آواتار» داستان جیک سالی، تفنگدار سابق دریایی است که در جنگ مجروح شده و از کمر به پایین فلج شده است. او تصمیم می گیرد در برنامه آواتار شرکت کند که قرار است بدنی سالم به او بازگرداند. او به پاندورا سفر می کند، یک جنگل بارانی سرسبز پر از اشکال زندگی باورنکردنی - برخی زیبا، برخی وحشتناک. پاندورا همچنین خانه ناوی ها، انسان نماهایی است که انسان ها آنها را بدوی می دانند، اما در واقع بسیار تکامل یافته تر از انسان ها هستند. ناوی ها با قد بیش از سه متر، با دم و پوست آبی براق، به طور هماهنگ در دنیای خود زندگی می کنند. با این حال، زمانی که انسان ها برای یافتن مواد معدنی ارزشمند شروع به آسیب رساندن به پاندورا می کنند، زندگی ناوی ها به خطر می افتد و آنها مجبور می شوند قدرت نظامی خود را نشان دهند.

نسخه BluRay EXTENDED اضافه شد.

دانلود فیلم Pulp Fiction 1994

دانلود فیلم Pulp Fiction 1994

جولز وینفیلد و وینسنت وگا قاتلان قراردادی گانگستری هستند که به دستور رئیس اوباش مارسلوس والاک وظیفه دارند یک کیف دزدیده شده را بازیابی کنند. علاوه بر این، والاس به وینسنت دستور داد تا زمانی که او خارج از شهر است، همسرش میا را چند روز بعد برای شام و مهمانی بیرون ببرد. بوچ کولیج یک بوکسور سالخورده است که والاس به او رشوه داده بود تا در یک مبارزه با طراحی شکست بخورد. هانی بانی و کدو تنبل زوج جوان عاشقی هستند که با هم از رستوران ها سرقت می کنند. زندگی همه شخصیت‌های عجیب و غریب در یک داستان جنایی بسیار سرگرم‌کننده و غیرخطی از تصادفات و جزئیات معنادار در هم تنیده می‌شود.

نسخه BluRay اضافه شد.

دانلود سریال Vis a vis

دانلود سریال Vis a vis

ماکارنا فریرو جوان، زیبا و در عین حال بسیار ساده لوح، تحت تأثیر دستکاری رئیسش چندین سند را برای نجات شرکت محبوبش امضا می کند. با این حال، به زودی معلوم می شود که مرد بدبین فقط خود را نجات داده است - ماکارنا با کمک به او ناخودآگاه مرتکب چهار جنایت مالی شده است. دادستانی او را متهم می کند و در برابر شواهد کوبنده، دادگاه حکم بازداشت را صادر می کند. دختر به کروز دل سور فرستاده می شود، یک مرکز اصلاح و تربیت که احتمالاً از دیوارهای آن تا هفت سال بعد خارج نخواهد شد. ماکارنا متوجه می شود که اگر می خواهد زنده بماند، باید قوانین زندان را رعایت کند. به تدریج، دختر شکننده به زنی سخت و بی وجدان تبدیل می شود. با این حال، او سعی می کند بی گناهی خود را ثابت کند.

سریال به طور کامل اضافه شد (+ Vis a Vis: El Oasis)

دانلود فیلم Four’s a Crowd 2022

دانلود فیلم Four’s a Crowd 2022

جولیان، مردی مطلقه 50 ساله، پس از استفاده از یک اپلیکیشن موبایل اشتراک‌گذاری خودرو برای مقابله با مشکلات اقتصادی خود، با لورنا آشنا می‌شود که با ولوو XC60 خود به طور منظم با او به مادرید سفر می‌کند و به او علاقه مند می‌شود. او قرار است در یکی از آن سفرها احساسات خود را باز کند، اما به دلیل انتخاب بقیه مسافران، اوضاع به شکل غیرمنتظره ای در می آید.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود سریال The Bear

دانلود سریال The Bear

سریال کارمن «کارمی» برزاتو، سرآشپز جوانی از دنیای غذاخوری‌های خوب را دنبال می‌کند که پس از مرگی دلخراش در خانواده‌اش، برای اداره ساندویچ‌فروشی خانوادگی‌اش - The Original Beef of Chicagoland - به شیکاگو می‌آید. کارمی در دنیایی دور از آنچه که به آن عادت کرده بود، باید بین واقعیت‌های روح‌خراش مالکیت کسب‌وکارهای کوچک، کارکنان آشپزخانه با اراده و سرکش و روابط خانوادگی تیره‌آمیزش تعادل برقرار کند، همه در حالی که با تأثیر خودکشی برادرش دست و پنجه نرم می‌کند.

قسمت 8 فصل 1

دانلود فیلم Missing 2023

دانلود فیلم Missing 2023

هنگامی که مادرش در تعطیلات در کلمبیا ناپدید می شود، جستجوی جون برای یافتن پاسخ به بن بست می رسد. جون که هزاران مایل دورتر در لس آنجلس گیر کرده، خلاقانه از آخرین فناوری در دستان خود استفاده می کند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، او را بیابد. اما همانطور که او عمیق‌تر می‌شود، کارآگاهی دیجیتالی او بیشتر از پاسخ‌ها سوالاتی را ایجاد می‌کند و وقتی جون اسرار مادرش را فاش می‌کند، متوجه می‌شود که واقعاً هرگز او را نمی‌شناخت.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم A Man Called Otto 2022

دانلود فیلم A Man Called Otto 2022

مردی به نام اتو اندرسون، مردی عصبانی که دیگر پس از از دست دادن همسرش هیچ هدفی در زندگی خود نمی بیند. اتو آماده است تا همه چیز را تمام کند، اما وقتی یک زن جوان که پر جنب و جوش است به خانه مجاور او نقل مکان می کند، برنامه های او قطع می شود و نیمه خود را در ماریسول می بیند. این او را به چالش می کشد که زندگی را متفاوت ببیند، که منجر به دوستی بعید می شود که دنیای او را به اطراف خود تبدیل می کند. یک داستان خنده دار و گرم در مورد عشق، از دست دادن و زندگی، مردی به نام اتو نشان می دهد که خانواده گاهی اوقات در بسیاری از مکان های غیر منتظره یافت می شود

نسخه BluRay اضافه شد.

دانلود سریال The Snow Girl

دانلود سریال The Snow Girl

مالاگا، 2010، رژه سه مرد خردمند. جادویی ترین لحظه سال برای خانواده مارتین به یک کابوس تبدیل می شود که دخترشان آمایا در میان جمعیت ناپدید می شود. میرن، یک روزنامه نگار کارآموز، تحقیقاتی را به موازات تحقیقات بازرس میلان آغاز می کند که جنبه هایی از گذشته او را بیدار می کند که دوست داشت فراموش کند. با کمک همکار روزنامه نگارش ادواردو، میرن تا زمانی که دختر را پیدا نکند متوقف نمی شود. آمایا مارتین کجاست؟

قسمت 6 فصل 1