ژانر‌ها: کمدی

دانلود سریال Bob’s Burgers

دانلود سریال Bob’s Burgers

سریال یک رستوران‌دار نسل سوم به نام باب را دنبال می‌کند که با کمک همسرش و سه فرزندشان برگری باب را اداره می‌کند. باب و خانواده عجیب و غریبش ایده های بزرگی در مورد همبرگر دارند، اما در خدمات و پیچیدگی کوتاهی می کنند. با وجود کانترهای چرب، مکان بد و کمبود مشتری، باب و خانواده اش مصمم هستند تا باب برگرز را به "بازگشایی مجدد بزرگ" موفقیت آمیز تبدیل کنند.

قسمت 17 فصل 13

دانلود سریال American Dad!

دانلود سریال American Dad!

مامور سیا، استن اسمیت، دائماً در حال مبارزه با تروریست‌هایی است که امنیت ایالات متحده را تهدید می‌کنند (گاهی اوقات باعث آسیب بیشتر از سود می‌شود). همسرش فرانسین یک زن خانه دار معمولی با دو فرزند است: هیلی، یک نوجوان سرکش معمولی ​​و استیو، یک گیک که از سیاه چال ها و اژدها، بازی ها و کنوانسیون های کتاب های مصور لذت می برد. سپس راجر، بیگانه غیرقانونی (فضایی) خانه است که اسمیت ها از او محافظت می کنند. آخرین اما نه کم‌اهمیت، کلاوس، ماهی سخنگو مورد علاقه اسمیت‌ها (سال‌ها پیش توسط سیا از بدن انسان او عوض شد).

قسمت 22 فصل 19

دانلود سریال The Simpsons

دانلود سریال The Simpsons

شخصیت‌های سریال The Simpsons شامل هومر، مارج، بارت، لیزا و مگی هستند. هومر، پدر خانوادهٔ سیمپسون است که به عنوان یک کارگر در نیروگاه اتمی کار می‌کند و به خاطر غیرقابل‌کنترل بودن، به مشکلاتی برخورد می‌کند. مارج، مادر خانوادهٔ سیمپسون است که همیشه به دنبال حل مشکلات خانوادگی است. بارت، فرزند بزرگتر خانوادهٔ سیمپسون است که همیشه در جستجوی ماجراجویی است، لیزا، دختر میانی خانوادهٔ سیمپسون است که با هوش و دانش خود شهرت‌یابی کرده و مگی، فرزند کوچک خانوادهٔ سیمپسون است که همیشه به چیزهای جدید علاقه‌مند است.

قسمت 17 فصل 34

دانلود سریال Animal Control

دانلود سریال Animal Control

زندگی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات به دلیل این واقعیت پیچیده است که حیوانات ساده هستند، اما انسان ها اینطور نیستند. رئیس گروه، فرانک، افسر کنترل حیوانات متفکر و عجیب و غریب است که ممکن است به کالج نرفته باشد، اما هنوز هم خوش مطالعه ترین فرد در اتاق است. فرانک در زندگی گذشته خود به عنوان پلیس تلاش کرد تا فساد در بخش خود را افشا کند، اما تلاش های او باعث اخراج او شد و او را بدبین و بدبین کرد. علیرغم ظاهر خشن خود، او دارای یک توانایی تقریباً فوق بشری برای درک حیوانات است.

قسمت 6 فصل 1

دانلود سریال Swarm

دانلود سریال Swarm

این سریال داستان دره، زن جوانی را روایت می‌کند که شیفته یک ستاره داستانی پاپ است. این سریال زندگی Dre، ستایش او و اینکه چگونه این جذابیت او را به مکان‌های تاریک و غیرمنتظره برده است را روایت می‌کند.

قسمت 7 فصل 1

دانلود سریال Agent Elvis

دانلود سریال Agent Elvis

الویس هنگامی که در یک برنامه جاسوسی مخفی برای متوقف کردن نیروهای شیطانی استخدام می شود، لباس سرهمی پولکی خود را با یک جت پک عوض می کند.

قسمت 8 فصل 1

دانلود سریال Extrapolations

دانلود سریال Extrapolations

اواخر دهه 2030. بشر هرگز به دانشمندانی که داستان های وحشتناک تغییرات آب و هوایی را ترسانده بودند گوش نداده و اکنون در دنیای جدیدی زندگی می کند. میانگین دما به میزان قابل توجهی افزایش یافته است - جنگل ها در حال سوختن هستند، گردبادها خشمگین هستند، یخچال های طبیعی در حال آب شدن هستند، بسیاری از گونه های حشرات و حیوانات مرده اند، مردم به دلیل هوای آلوده بیمار هستند و غیره. اما مریخ استعمار شده و سرطان درمان شده است! هشت داستان به هم پیوسته، که در یک دوره 33 ساله را در بر می گیرد، به بیننده می گوید که چگونه آب و هوای متغیر زمین بر روابط خانوادگی، کار، ایمان ... و بقا تأثیر می گذارد.

قسمت 4 فصل 1

دانلود سریال Lucky Hank

دانلود سریال Lucky Hank

پروفسور هنک دورو، رئیس دپارتمان انگلیسی در دانشگاهی که بودجه کافی ندارد، از مرز بین بحران میانسالی و فروپاشی کامل عبور می‌کند و هرج و مرج غیر متعارف در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود را طی می‌کند و به طرز عجیبی ثابت می‌کند که عصبانیت‌ها با افزایش سن بهبود می‌یابند.

قسمت 3 فصل 1

دانلود سریال The Bear

دانلود سریال The Bear

سریال کارمن «کارمی» برزاتو، سرآشپز جوانی از دنیای غذاخوری‌های خوب را دنبال می‌کند که پس از مرگی دلخراش در خانواده‌اش، برای اداره ساندویچ‌فروشی خانوادگی‌اش - The Original Beef of Chicagoland - به شیکاگو می‌آید. کارمی در دنیایی دور از آنچه که به آن عادت کرده بود، باید بین واقعیت‌های روح‌خراش مالکیت کسب‌وکارهای کوچک، کارکنان آشپزخانه با اراده و سرکش و روابط خانوادگی تیره‌آمیزش تعادل برقرار کند، همه در حالی که با تأثیر خودکشی برادرش دست و پنجه نرم می‌کند.

قسمت 8 فصل 1

دانلود سریال Ted Lasso

دانلود سریال Ted Lasso

تد لسو، مربی فوتبال کالج کانزاس، مرد خیلی باهوش یا خیلی خوش شانسی نیست. بر حسب اتفاقی عجیب، این اوست که به انگلستان نقل مکان می کند و در آنجا نقش مربی یک باشگاه حرفه ای فوتبال به او پیشنهاد می شود. مشکل اینجاست که او واقعاً تفاوت بین فوتبال آمریکایی و معمولی را درک نمی کند.

قسمت 3 فصل 3