ژانر‌ها: معمایی

دانلود سریال Yellowjackets

دانلود سریال Yellowjackets

میستی، ناتالی، تایسا و شاونا چهار نفر از اعضای (غیر) خوش شانس یک تیم فوتبال دختران نوجوان هستند که از یک سانحه هوایی در میان ناکجاآباد جان سالم به در بردند. در آنجا چه اتفاقی افتاد تا اینکه نجات یافتند، فقط خودشان می دانند. بیست و پنج سال بعد، هر کدام زندگی خود را ساخته اند و هیچ کس نمی خواهد در مورد آنچه اتفاق افتاده صحبت کند. اما رازهایی وجود دارد که نمی توان آنها را برای همیشه نگه داشت. در حالی که برخی بر تسویه حساب‌ اصرار دارند، برخی دیگر هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهند تا آنچه را که واقعاً در آن مکان رخ داده است، مخفی نگه دارند.

قسمت 1 فصل 2

دانلود سریال The Ark

دانلود سریال The Ark

100 سال آینده که ماموریت های استعمار سیاره ها به عنوان یک ضرورت برای کمک به بقای نسل بشر آغاز شده است. اولین مورد از این ماموریت ها در فضاپیمایی به نام Ark One با یک رویداد فاجعه بار مواجه می شود که باعث تخریب و تلفات گسترده می شود. با بیش از یک سال باقی مانده تا رسیدن به سیاره مورد نظرشان، کمبود منابع حیاتی و از دست دادن رهبری، خدمه باقی مانده باید به بهترین نسخه از خود تبدیل شوند تا در مسیر باقی بمانند و زنده بمانند.

قسمت 9 فصل 1

دانلود سریال Extrapolations

دانلود سریال Extrapolations

اواخر دهه 2030. بشر هرگز به دانشمندانی که داستان های وحشتناک تغییرات آب و هوایی را ترسانده بودند گوش نداده و اکنون در دنیای جدیدی زندگی می کند. میانگین دما به میزان قابل توجهی افزایش یافته است - جنگل ها در حال سوختن هستند، گردبادها خشمگین هستند، یخچال های طبیعی در حال آب شدن هستند، بسیاری از گونه های حشرات و حیوانات مرده اند، مردم به دلیل هوای آلوده بیمار هستند و غیره. اما مریخ استعمار شده و سرطان درمان شده است! هشت داستان به هم پیوسته، که در یک دوره 33 ساله را در بر می گیرد، به بیننده می گوید که چگونه آب و هوای متغیر زمین بر روابط خانوادگی، کار، ایمان ... و بقا تأثیر می گذارد.

قسمت 4 فصل 1

دانلود سریال The Blacklist

دانلود سریال The Blacklist

برای چندین دهه، ریموند "رد" ردینگتون، مامور سابق دولتی یکی از جنایتکاران تحت تعقیب روی کره زمین بوده است. با ارتکاب جنایات در سراسر جهان و بستن معاملات، رد ارتباطات بسیاری را به دست آورد و به عنوان "دربان جنایت" شناخته شد. اکنون، ریموند به طور مرموزی خود را با پیشنهاد جالبی به اف بی آی تسلیم کرده است، او به آنها کمک می کند تا تروریست خانگی رانکو زمانی را که بسیاری تصور می کنند مرده است دستگیر کنند، مشروط بر اینکه با الیزابت "لیز" کین، یک مامور جدید FBI صحبت کند. که ظاهرا ارتباطی ندارد برای لیز، اولین روز کاری جهنمی خواهد بود. زمانی مشخص می شود که اولین نفر از لیست سیاهی است که رد در طول سال ها ایجاد کرده است. او به دستگیری آنها کمک می کند، به شرطی که به کار با لیز ادامه دهد، رد به لیز یاد می دهد که چگونه مانند یک جنایتکار فکر کند و تصویر بزرگتر را ببیند، چه بخواهد یا نه.

قسمت 5 فصل 10

دانلود سریال La Brea

دانلود سریال La Brea

هنگامی که یک فروچاله عظیم در وسط لس آنجلس باز می شود و صدها نفر و ساختمان را به اعماق خود می کشاند. کسانی که به داخل زمین می افتند خود را در یک سرزمین بدوی مرموز و خطرناک می یابند، جایی که برای زنده ماندن چاره ای جز متحد شدن ندارند. در همین حال، بقیه جهان ناامیدانه به دنبال درک آنچه اتفاق افتاده است. در جستجوی پاسخ، یک خانواده از هم پاشیده شده توسط این فاجعه باید اسرار این رویداد غیرقابل توضیح را باز کند تا راهی برای بازگشت به یکدیگر پیدا کند.

قسمت 14 فصل 2

دانلود سریال The Snow Girl

دانلود سریال The Snow Girl

مالاگا، 2010، رژه سه مرد خردمند. جادویی ترین لحظه سال برای خانواده مارتین به یک کابوس تبدیل می شود که دخترشان آمایا در میان جمعیت ناپدید می شود. میرن، یک روزنامه نگار کارآموز، تحقیقاتی را به موازات تحقیقات بازرس میلان آغاز می کند که جنبه هایی از گذشته او را بیدار می کند که دوست داشت فراموش کند. با کمک همکار روزنامه نگارش ادواردو، میرن تا زمانی که دختر را پیدا نکند متوقف نمی شود. آمایا مارتین کجاست؟

قسمت 6 فصل 1

دانلود سریال Our Blooming Youth

دانلود سریال Our Blooming Youth

داستان یک شاهزاده مرموز و نفرین شده و زنی که متهم به قتل خانواده اش است. عاشقانه آنها زمانی شکل می گیرد که مرد زن را از اتهامات نادرست نجات می دهد و زن مرد را از نفرین نجات می دهد. مین جائه یی شخصیتی آرام و مهربان است. او با پسر نسل دوم شورای ایالتی نامزد کرده و سخت درس می خواند تا همسر و مادر خوبی شود، اما پدر و مادر و برادر کوچکترش چهار روز قبل از عروسی به قتل می رسند.

قسمت 14 فصل 1

دانلود سریال 1899

دانلود سریال 1899

سال 1899. گروهی از مهاجران اروپایی با قایق لندن را ترک می کنند تا زندگی جدیدی را در نیویورک آغاز کنند. آنها در راه خارج شدن در اقیانوس با یک کشتی در حال حرکت مواجه می شوند که بازماندگانی را حمل می کرد که گمان می رفت گم شده اند. پس از آن، سفر آنها به یک کابوس تبدیل می شود.

قسمت 8 فصل 1

دانلود سریال Poker Face

دانلود سریال Poker Face

چارلی توانایی خارق‌العاده‌ای برای تشخیص اینکه کسی دروغ می‌گوید دارد. او با پلیموث باراکودا خود به جاده می‌آید و با هر توقفی با گروه جدیدی از شخصیت‌ها و جنایات عجیب روبرو می‌شود که کمکی جز تحقیق و حل نمی‌تواند بکند.

قسمت 10 فصل 1

دانلود سریال Three Pines

دانلود سریال Three Pines

آرماند گاماچه، بازرس ارشد امنیت استان کبک و تیمش یک سری از قتل‌های شگفت‌انگیز را در دهکده مرموز سه کاج در شرق تاونشیپ بررسی می‌کنند، رازهای مدفون ساکنان عجیب و غریب آن را کشف می‌کنند و گاماچه را مجبور می‌کنند تا با خودش روبرو شود.

قسمت 8 فصل 1