ژانر‌ها: ماجراجویی

دانلود سریال Vis a vis

دانلود سریال Vis a vis

ماکارنا فریرو جوان، زیبا و در عین حال بسیار ساده لوح، تحت تأثیر دستکاری رئیسش چندین سند را برای نجات شرکت محبوبش امضا می کند. با این حال، به زودی معلوم می شود که مرد بدبین فقط خود را نجات داده است - ماکارنا با کمک به او ناخودآگاه مرتکب چهار جنایت مالی شده است. دادستانی او را متهم می کند و در برابر شواهد کوبنده، دادگاه حکم بازداشت را صادر می کند. دختر به کروز دل سور فرستاده می شود، یک مرکز اصلاح و تربیت که احتمالاً از دیوارهای آن تا هفت سال بعد خارج نخواهد شد. ماکارنا متوجه می شود که اگر می خواهد زنده بماند، باید قوانین زندان را رعایت کند. به تدریج، دختر شکننده به زنی سخت و بی وجدان تبدیل می شود. با این حال، او سعی می کند بی گناهی خود را ثابت کند.

سریال به طور کامل اضافه شد (+ Vis a Vis: El Oasis)

دانلود سریال Superman and Lois

دانلود سریال Superman and Lois

پس از سال‌ها مبارزه با ابر شرورهای بزرگ، هیولاهایی که در متروپلیس ویرانی می‌کنند، و مهاجمان بیگانه که قصد نابودی نسل بشر را دارند، مرد فولادی با نام مستعار کلارک کنت و لوئیس لین با یکی از بزرگترین چالش‌های تمام دوران روبرو می‌شوند - مقابله با تمام استرس‌ها، فشارها و پیچیدگی های ناشی از والدین شاغل در جامعه امروزی.

قسمت 3 فصل 3

دانلود سریال True Lies

دانلود سریال True Lies

هری یک جاسوس بین المللی درجه یک برای آژانس اطلاعاتی آمگا سکتور ایالات متحده است و همسرش، هلن، یک استاد زبان که از کارهای روزمره خود خسته شده است، به کشف تکان دهنده ای دست می یابد که شوهر به ظاهر معمولی او یک زندگی دوگانه فوق العاده دارد. با آشکار شدن راز، امگا هلن را استخدام می کند که همه را با مهارت های فوق العاده خود تحت تاثیر قرار می دهد، و او به هری و تیم عملیاتی درجه یک او ملحق می شود و ماموریت های مخفی در سراسر جهان و یک زندگی هیجان انگیز پر از خطر و ماجراجویی را آغاز می کند. ماجراهای رازی از سه فرزند نوجوانشان. پیوند تازه بین آنها به ازدواج بسیار دور و عاطفی Taskers می افزاید و دنیای فوق محرمانه Omega Sector را به هم می زند. اما همانطور که هری می گوید، اگر می خواهید دنیا را نجات دهید، ممکن است این کار را برای کسانی که دوستشان دارید نیز انجام دهید.

قسمت 5 فصل 1

دانلود سریال Shadow and Bone

دانلود سریال Shadow and Bone

در دنیایی که توسط سدی از تاریکی ابدی به دو قسمت تقسیم شده است، جایی که موجودات ماوراء طبیعی از گوشت انسان تغذیه می کنند، یک دختر سرباز قدرت باورنکردنی را در درون خود کشف می کند که می تواند کشوری را متحد کند. اما نیروهای خطرناک علیه او توطئه می کنند. راهزنان، دزدان، قاتلان و مقدسین در حال جنگ هستند و برای زنده ماندن به چیزی بیش از جادو نیاز است.

قسمت 8 فصل 2

دانلود سریال Star Trek: Picard

دانلود سریال Star Trek: Picard

داستان سریال هجده سال پس از آخرین حضور ژان لوک پیکارد در Star Trek: Nemesis می گذرد. پیکارد عمیقاً تحت تأثیر نابودی رومولوس است. اما کاپیتان سابق دیگر آن آدم سابق نیست. او در طول سال ها تغییر کرده است و گذشته تاریک او را فراگرفته است. اما او باید خودش را جمع کند زیرا جهان با او تمام نشده است و او را به ماجراجویی خطرناک دیگری می برد.

قسمت 7 فصل 3

دانلود سریال Game of Thrones

دانلود سریال Game of Thrones

خیلی وقت پیش، در زمانی فراموش شده، نیرویی تعادل فصل ها را از بین برد. در سرزمینی که تابستان می تواند سال ها و زمستان برای یک عمر طول بکشد، نیروهای شوم و ماوراء طبیعی به سمت دروازه های پادشاهی هفت پادشاهی هجوم می آورند. برادران نگهبانان شب که از پادشاهی در برابر هر موجودی که ممکن است از آن سوی دیوار سپر بیاید محافظت می کند، دیگر منابع لازم برای ایمن نگه داشتن همه را ندارد. پس از ده سال تابستان، زمستان سختی با نوید آینده ای تاریک بر پادشاهی فرود می آید. در همین حال، توطئه ها و رقابت ها در این قاره برای تصرف تخت آهنین، نماد قدرت مطلق، انجام می شود.

قسمت 6 فصل 8

دانلود سریال Arcane

دانلود سریال Arcane

در حالی که اختلاف دو شهر پیلتوور و زائون را از هم جدا می کند، دو خواهر در یک جنگ شدید بین فناوری های جادویی و باورهای مخالف با هم درگیر می شوند.

قسمت 9 فصل 1

دانلود سریال Harley Quinn

دانلود سریال Harley Quinn

هارلی کویین یک بار برای همیشه رابطه سمی خود را با جوکر قطع کرد و اکنون در تلاش است تا با رهایی خود و زندگی مستقل به عنوان ملکه واقعی گاتهام کنار بیاید. این سریال نگاه کمدی جدیدی به هارلی کوئین، پویسون آیوی، جوکر و کل بازیگران قهرمانان و شروران قدیمی دارد.

قسمت 11 (ویژه ولنتاین) فصل 3

دانلود سریال Kung Fu

دانلود سریال Kung Fu

نیکی چن در جستجوی سرنوشت واقعی خود، کالج را رها می کند و ایالات متحده را به سمت یک صومعه منزوی چینی ترک می کند، جایی که هنرهای رزمی را می آموزد، اما هرگز به طور کامل پاسخ همه سوالات خود را نمی یابد. با بازگشت به خانه، نیکی شروع به درک آنچه می خواهد انجام دهد - شخصیت اصلی تصمیم می گیرد با جرم و جنایت در زادگاهش سانفرانسیسکو مبارزه کند. علاوه بر این، او در جستجوی قاتل مرموز استاد شائولین خود است.

قسمت 12 فصل 3

دانلود سریال The Flash

دانلود سریال The Flash

بری آلن دستیار پزشکی قانونی از سنترال سیتی است که به استارلینگ سفر کرده است تا در مورد یک سری سرقت های غیرقابل توضیح که ممکن است به یک رویداد غم انگیز در گذشته او مرتبط باشد، تحقیق کند. به عنوان یک عاشق کتاب های مصور، بری کاملاً شیفته ارو است و همکاری با الیور و فلیسیتی برای حل جنایات او را ناخواسته به دنیای خطرناک Watchmen کشانده است. در حال حاضر، تنها تعداد کمی از دوستان و همکاران نزدیک می دانند که بری به معنای واقعی کلمه سریع ترین فرد روی کره زمین است. اما طولی نمی کشد که تمام دنیا متوجه می شوند که او تبدیل به فلش شده است.

قسمت 7 فصل 9