ژانر‌ها: جنایی

دانلود سریال Power Book II: Ghost

دانلود سریال Power Book II: Ghost

Power Book II: Ghost درست بعد از وقایع تکان دهنده پاور، زمانی که طارق سنت پاتریک با مرگ پدرش دست و پنجه نرم می کند، برمی خیزد. مادرش تاشا با اتهام قتل پسرش روبروست. ناگفته نماند به سختی های تحصیلی دانشگاه «آیوی لیگ» که طارق برای به دست آوردن ارثیه پدرش در آن حضور دارد.

قسمت 2 فصل 3

دانلود سریال Gotham Knights

دانلود سریال Gotham Knights

در پی قتل بروس وین، پسر خوانده سرکش او تصمیم می گیرد با فرزندان دشمنان بتمن که همگی مظنون به قتل شوالیه تاریکی هستند، اتحادی بعید تشکیل دهد. از آنجایی که آنها تبدیل به جنایتکاران تحت تعقیب شهر شده اند، اعضای این باند باید برای پاک کردن نام خود بجنگند. اما در یک گاتهام بدون بتمن برای محافظت از آن، شهر اکنون خطرناک‌تر از همیشه است. اما ممکن است این تیم فراری به نسل بعدی ناجیان تبدیل شوند که به شوالیه های گاتهام معروف هستند...

قسمت 3 فصل 1

دانلود سریال Perry Mason

دانلود سریال Perry Mason

لس آنجلس، 1932. شهر فرشتگان در حال شکوفایی است زیرا بقیه کشور از رکود بزرگ بهبود می یابند. پس از آن پری میسون، یک کارآگاه خصوصی جوان و متواضع است که توسط جنگ شکنجه می شود و سعی می کند به نحوی از ازدواج شکسته خود بهبود یابد. هنگامی که ربوده شدن یک کودک اشتباه پیش می رود، پری میسون پرونده را به دست می گیرد و از طریق لس آنجلس به جستجوی حقیقت می رود. تحقیقات او سپس یک شهر شکسته را نشان می دهد که گرفتار جرم و جنایت و فساد است.

قسمت 4 فصل 2

دانلود سریال The Blacklist

دانلود سریال The Blacklist

برای چندین دهه، ریموند "رد" ردینگتون، مامور سابق دولتی یکی از جنایتکاران تحت تعقیب روی کره زمین بوده است. با ارتکاب جنایات در سراسر جهان و بستن معاملات، رد ارتباطات بسیاری را به دست آورد و به عنوان "دربان جنایت" شناخته شد. اکنون، ریموند به طور مرموزی خود را با پیشنهاد جالبی به اف بی آی تسلیم کرده است، او به آنها کمک می کند تا تروریست خانگی رانکو زمانی را که بسیاری تصور می کنند مرده است دستگیر کنند، مشروط بر اینکه با الیزابت "لیز" کین، یک مامور جدید FBI صحبت کند. که ظاهرا ارتباطی ندارد برای لیز، اولین روز کاری جهنمی خواهد بود. زمانی مشخص می شود که اولین نفر از لیست سیاهی است که رد در طول سال ها ایجاد کرده است. او به دستگیری آنها کمک می کند، به شرطی که به کار با لیز ادامه دهد، رد به لیز یاد می دهد که چگونه مانند یک جنایتکار فکر کند و تصویر بزرگتر را ببیند، چه بخواهد یا نه.

قسمت 5 فصل 10

دانلود سریال Snowfall

دانلود سریال Snowfall

این سریال نحوه نفوذ کراک به محله‌های آسیب‌پذیر و نحوه‌ی چشم‌پوشی یا تشویق تجارت برای منافع بزرگ‌تر را نشان می‌دهد و بدین ترتیب وحشتناک‌ترین اپیدمی را ایجاد می‌کند که امروز با آن مواجه است. داستان حول محور چندین شخصیت در یک مسیر برخورد خشونت آمیز و چندین طرح موازی می چرخد. از جمله: فرانکلین سنت، یک کارآفرین خیابانی و یک پسر جوان که سعی می کند زندگی خود را بهبود بخشد، در حالی که با مادر سخت گیر خود و فروشنده علف برای عمویش جروم زندگی می کند. دوستی او با یک پسر ثروتمند سفیدپوست او را به مکان هایی می کشاند که هرگز در خواب هم نمی دید.

قسمت 6 فصل 6

دانلود سریال Taxi Driver

دانلود سریال Taxi Driver

داستانی در مورد یک تاکسی سرویس بی نظیر که رانندگان آن از متخلفان مسافران خود انتقام می گیرند. کیم دو گی یک افسر سابق نیروهای ویژه است که شهود ذاتی، سلامت عقل، شجاعت و مهارت‌های هنرهای رزمی را ترکیب می‌کند که می‌تواند به او کمک کند در مقابل بسیاری از مخالفان مقاومت کند. کانگ ها نا دادستانی است که مانند بولدوزر برای عدالت می جنگد. او که با تحصیلات نخبه و صداقت مسلح است، یک نقص دارد - تمایل به پرخاشگری در هنگام مواجهه با بی عدالتی. جانگ سونگ چول مدیر عامل یک سرویس تاکسی مرموز است. او عملیاتی را برای مجازات افرادی که مرتکب اعمال غیرقانونی می شوند و در نقطه کور سیستم قضایی دولتی سوء استفاده می کنند، رهبری می کند. Go Eun یک هکر در یک شرکت تاکسیرانی است که در یافتن اطلاعات شخصی افراد مهارت دارد. او در استفاده از همه دستگاه‌های دیجیتال، از سیستم‌های دوربین مداربسته، تلفن‌های هوشمند گرفته تا رایانه‌ها متخصص است و نقش چشم‌ها و گوش‌های کیم دو گی را ایفا خواهد کرد.

قسمت 9 فصل 2

دانلود سریال Carnival Row

دانلود سریال Carnival Row

در آینده ای که بیشتر شبیه به دوران نئوویکتوریایی است، انسان ها با تعداد قابل توجهی از پناهندگان غیرانسانی زندگی می کنند که از جنگی فرار می کنند که سرزمینشان را به ویرانه تبدیل کرده است. صلح ناخوشایندی بین انسان ها و موجودات "عرفانی" حاکم است که با وقوع یک سری قتل در میان تازه واردان، از هم می پاشد.

قسمت 10 فصل 2

دانلود سریال Happy Valley

دانلود سریال Happy Valley

کاترین کاوود یک گروهبان در شهر کوچکی در غرب یورکشایر است. یک زن در میان افسران مرد باید یک پرونده آدم ربایی را حل کند که از کنترل خارج می شود و باعث یک سری اعمال خشونت آمیز وحشیانه در یک شهر کوچک روستایی می شود. بنابراین، کاترین وارد یک بازی می شود که بسیار فراتر از توانایی ها و قدرت های او است.

قسمت 6 فصل 3

دانلود سریال The Snow Girl

دانلود سریال The Snow Girl

مالاگا، 2010، رژه سه مرد خردمند. جادویی ترین لحظه سال برای خانواده مارتین به یک کابوس تبدیل می شود که دخترشان آمایا در میان جمعیت ناپدید می شود. میرن، یک روزنامه نگار کارآموز، تحقیقاتی را به موازات تحقیقات بازرس میلان آغاز می کند که جنبه هایی از گذشته او را بیدار می کند که دوست داشت فراموش کند. با کمک همکار روزنامه نگارش ادواردو، میرن تا زمانی که دختر را پیدا نکند متوقف نمی شود. آمایا مارتین کجاست؟

قسمت 6 فصل 1

دانلود سریال You

دانلود سریال You

کتابفروش درخشان جو گلدبرگ از امکانات دیجیتال مدرن قرن بیست و یکم استفاده می کند تا زن رویاهایش را عاشق خود کند. او از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی موفق می شود به صمیمی ترین جزئیات این زن پی ببرد و از آنها برای نزدیک شدن به او استفاده کند. عشوه گری به ظاهر بی ضرر به زودی به یک وسواس تبدیل می شود زیرا جو هر مانع - و فردی - را که در راه او قرار دارد از بین می برد.

قسمت 10 فصل 4