ژانر‌ها: تاریخی

دانلود سریال The Secret Romantic Guesthouse

دانلود سریال The Secret Romantic Guesthouse

یون دان اوه به عنوان کوچکترین دختر محبوب خانواده ای مرفه از زندگی راحت لذت برده بود، اما دیگر نه. او که اکنون نان آور خانواده است، مسافرخانه Ihwawon را اداره می کند. میهمانان کنونی دانش پژوهانی هستند که در آزمون ورودی خدمات کشوری شرکت می کنند تا بتوانند مقام های عالی رتبه را کسب کنند. در میان آنها کانگ سان، کیم سی یول و جئونگ یو ها هستند که همگی اسرار عمیقی دارند. آنها و یون دان اوه اطلاعات را به اشتراک می گذارند و برای یافتن لی سئول که 13 سال پیش ناپدید شده بود همکاری می کنند.

قسمت 2 فصل 1

دانلود سریال Perry Mason

دانلود سریال Perry Mason

لس آنجلس، 1932. شهر فرشتگان در حال شکوفایی است زیرا بقیه کشور از رکود بزرگ بهبود می یابند. پس از آن پری میسون، یک کارآگاه خصوصی جوان و متواضع است که توسط جنگ شکنجه می شود و سعی می کند به نحوی از ازدواج شکسته خود بهبود یابد. هنگامی که ربوده شدن یک کودک اشتباه پیش می رود، پری میسون پرونده را به دست می گیرد و از طریق لس آنجلس به جستجوی حقیقت می رود. تحقیقات او سپس یک شهر شکسته را نشان می دهد که گرفتار جرم و جنایت و فساد است.

قسمت 4 فصل 2

دانلود سریال Our Blooming Youth

دانلود سریال Our Blooming Youth

داستان یک شاهزاده مرموز و نفرین شده و زنی که متهم به قتل خانواده اش است. عاشقانه آنها زمانی شکل می گیرد که مرد زن را از اتهامات نادرست نجات می دهد و زن مرد را از نفرین نجات می دهد. مین جائه یی شخصیتی آرام و مهربان است. او با پسر نسل دوم شورای ایالتی نامزد کرده و سخت درس می خواند تا همسر و مادر خوبی شود، اما پدر و مادر و برادر کوچکترش چهار روز قبل از عروسی به قتل می رسند.

قسمت 14 فصل 1

دانلود سریال The Crown

دانلود سریال The Crown

سریال تاج داستان دو تا از معروف ترین مکان های جهان را روایت می کند: کاخ باکینگهام و شماره ۱۰ خیابان داونینگ. اینجاست که پیچیده‌ترین دسیسه‌ها، زندگی‌های عاشقانه و دسیسه‌های پشت سر مشهورترین رویدادهایی که به شکل‌گیری نیمه دوم قرن بیستم کمک کردند، رخ داد. The Crown به بررسی رقابت‌های سیاسی و دسیسه‌های شخصی در طول سلطنت الیزابت دوم می‌پردازد و به بینندگان بینشی از زندگی خصوصی ملکه و ظاهر عمومی او می‌دهد. سری اول با شاهزاده خانم بیست و پنج ساله ای آغاز می شود که مجبور می شود با چشم انداز وحشتناک حکومت بر مشهورترین سلطنت جهان روبرو شود و رابطه او با وینستون چرچیل نخست وزیر جنگ زده آغاز می شود.

قسمت 10 فصل 5

دانلود سریال Rise of Empires: Ottoman

دانلود سریال Rise of Empires: Ottoman

سلطان محمد دوم عثمانی کارزاری حماسی را برای تصرف پایتخت بیزانس، قسطنطنیه انجام می دهد و مسیر تاریخ را برای قرن ها شکل می دهد.

قسمت 6 (آخر) فصل 2