ژانر‌ها: اکشن

دانلود سریال Rabbit Hole

دانلود سریال Rabbit Hole

جیمز ویرِ جاسوس، خود را در قلب نبردی برای حفظ دموکراسی در جهانی می‌بیند که گرفتار اطلاعات نادرست، دستکاری رفتاری، دولت نظارتی و منافع شخصی است.

قسمت 2 فصل 1

دانلود سریال Vis a vis

دانلود سریال Vis a vis

ماکارنا فریرو جوان، زیبا و در عین حال بسیار ساده لوح، تحت تأثیر دستکاری رئیسش چندین سند را برای نجات شرکت محبوبش امضا می کند. با این حال، به زودی معلوم می شود که مرد بدبین فقط خود را نجات داده است - ماکارنا با کمک به او ناخودآگاه مرتکب چهار جنایت مالی شده است. دادستانی او را متهم می کند و در برابر شواهد کوبنده، دادگاه حکم بازداشت را صادر می کند. دختر به کروز دل سور فرستاده می شود، یک مرکز اصلاح و تربیت که احتمالاً از دیوارهای آن تا هفت سال بعد خارج نخواهد شد. ماکارنا متوجه می شود که اگر می خواهد زنده بماند، باید قوانین زندان را رعایت کند. به تدریج، دختر شکننده به زنی سخت و بی وجدان تبدیل می شود. با این حال، او سعی می کند بی گناهی خود را ثابت کند.

سریال به طور کامل اضافه شد (+ Vis a Vis: El Oasis)

دانلود سریال The Night Agent

دانلود سریال The Night Agent

یک مامور جوان FBI مسئول تلفن اضطراری در کاخ سفید، متوجه می شود که یک فرد روسی توانسته است به بالاترین رده های دولت آمریکا نفوذ کند: هر کسی در کاخ سفید ممکن است به عنوان یک خائن ظاهر شود و هیچ کس نمی تواند دیگر قابل اعتماد باشد.

قسمت 10 فصل 1

دانلود سریال Agent Elvis

دانلود سریال Agent Elvis

الویس هنگامی که در یک برنامه جاسوسی مخفی برای متوقف کردن نیروهای شیطانی استخدام می شود، لباس سرهمی پولکی خود را با یک جت پک عوض می کند.

قسمت 8 فصل 1

دانلود سریال Superman and Lois

دانلود سریال Superman and Lois

پس از سال‌ها مبارزه با ابر شرورهای بزرگ، هیولاهایی که در متروپلیس ویرانی می‌کنند، و مهاجمان بیگانه که قصد نابودی نسل بشر را دارند، مرد فولادی با نام مستعار کلارک کنت و لوئیس لین با یکی از بزرگترین چالش‌های تمام دوران روبرو می‌شوند - مقابله با تمام استرس‌ها، فشارها و پیچیدگی های ناشی از والدین شاغل در جامعه امروزی.

قسمت 3 فصل 3

دانلود سریال Gotham Knights

دانلود سریال Gotham Knights

در پی قتل بروس وین، پسر خوانده سرکش او تصمیم می گیرد با فرزندان دشمنان بتمن که همگی مظنون به قتل شوالیه تاریکی هستند، اتحادی بعید تشکیل دهد. از آنجایی که آنها تبدیل به جنایتکاران تحت تعقیب شهر شده اند، اعضای این باند باید برای پاک کردن نام خود بجنگند. اما در یک گاتهام بدون بتمن برای محافظت از آن، شهر اکنون خطرناک‌تر از همیشه است. اما ممکن است این تیم فراری به نسل بعدی ناجیان تبدیل شوند که به شوالیه های گاتهام معروف هستند...

قسمت 3 فصل 1

دانلود سریال True Lies

دانلود سریال True Lies

هری یک جاسوس بین المللی درجه یک برای آژانس اطلاعاتی آمگا سکتور ایالات متحده است و همسرش، هلن، یک استاد زبان که از کارهای روزمره خود خسته شده است، به کشف تکان دهنده ای دست می یابد که شوهر به ظاهر معمولی او یک زندگی دوگانه فوق العاده دارد. با آشکار شدن راز، امگا هلن را استخدام می کند که همه را با مهارت های فوق العاده خود تحت تاثیر قرار می دهد، و او به هری و تیم عملیاتی درجه یک او ملحق می شود و ماموریت های مخفی در سراسر جهان و یک زندگی هیجان انگیز پر از خطر و ماجراجویی را آغاز می کند. ماجراهای رازی از سه فرزند نوجوانشان. پیوند تازه بین آنها به ازدواج بسیار دور و عاطفی Taskers می افزاید و دنیای فوق محرمانه Omega Sector را به هم می زند. اما همانطور که هری می گوید، اگر می خواهید دنیا را نجات دهید، ممکن است این کار را برای کسانی که دوستشان دارید نیز انجام دهید.

قسمت 5 فصل 1

دانلود سریال Shadow and Bone

دانلود سریال Shadow and Bone

در دنیایی که توسط سدی از تاریکی ابدی به دو قسمت تقسیم شده است، جایی که موجودات ماوراء طبیعی از گوشت انسان تغذیه می کنند، یک دختر سرباز قدرت باورنکردنی را در درون خود کشف می کند که می تواند کشوری را متحد کند. اما نیروهای خطرناک علیه او توطئه می کنند. راهزنان، دزدان، قاتلان و مقدسین در حال جنگ هستند و برای زنده ماندن به چیزی بیش از جادو نیاز است.

قسمت 8 فصل 2

دانلود سریال Star Trek: Picard

دانلود سریال Star Trek: Picard

داستان سریال هجده سال پس از آخرین حضور ژان لوک پیکارد در Star Trek: Nemesis می گذرد. پیکارد عمیقاً تحت تأثیر نابودی رومولوس است. اما کاپیتان سابق دیگر آن آدم سابق نیست. او در طول سال ها تغییر کرده است و گذشته تاریک او را فراگرفته است. اما او باید خودش را جمع کند زیرا جهان با او تمام نشده است و او را به ماجراجویی خطرناک دیگری می برد.

قسمت 7 فصل 3

دانلود سریال Taxi Driver

دانلود سریال Taxi Driver

داستانی در مورد یک تاکسی سرویس بی نظیر که رانندگان آن از متخلفان مسافران خود انتقام می گیرند. کیم دو گی یک افسر سابق نیروهای ویژه است که شهود ذاتی، سلامت عقل، شجاعت و مهارت‌های هنرهای رزمی را ترکیب می‌کند که می‌تواند به او کمک کند در مقابل بسیاری از مخالفان مقاومت کند. کانگ ها نا دادستانی است که مانند بولدوزر برای عدالت می جنگد. او که با تحصیلات نخبه و صداقت مسلح است، یک نقص دارد - تمایل به پرخاشگری در هنگام مواجهه با بی عدالتی. جانگ سونگ چول مدیر عامل یک سرویس تاکسی مرموز است. او عملیاتی را برای مجازات افرادی که مرتکب اعمال غیرقانونی می شوند و در نقطه کور سیستم قضایی دولتی سوء استفاده می کنند، رهبری می کند. Go Eun یک هکر در یک شرکت تاکسیرانی است که در یافتن اطلاعات شخصی افراد مهارت دارد. او در استفاده از همه دستگاه‌های دیجیتال، از سیستم‌های دوربین مداربسته، تلفن‌های هوشمند گرفته تا رایانه‌ها متخصص است و نقش چشم‌ها و گوش‌های کیم دو گی را ایفا خواهد کرد.

قسمت 9 فصل 2