ژانر‌ها: کمدی

دانلود فیلم Champions 2023

دانلود فیلم Champions 2023

مارکوس یک مربی پرشور و در عین حال آتشین بسکتبال است. از آنجایی که او مجبور است هر از گاهی در طول تمرین به ابزارهای سخت تری متوسل شود، اغلب مورد انتقاد عمومی قرار می گیرد. پس از اینکه در یک بازی بسکتبال اعصاب خود را از دست داد، مدت کوتاهی بعد در محاکمه قرار گرفت. قاضی مری او را به خدمات اجتماعی بسیار ویژه محکوم می کند. مربی حرفه ای سابق، دفعه بعد با تیمی از بازیکنان دارای معلولیت ذهنی به زمین می آید و قرار است آنها را برای بازی آینده آماده کند. همانطور که چند هفته اول شروع می شود و مارکوس از یک مشکل به مشکل دیگر می لغزد، او متوجه می شود که علیرغم تردیدهایش، این تیم با هم می توانند بیش از آنچه تصور می کردند به دست آورند. عجیب ترین موقعیت های زندگی او را دنبال می کند تا اینکه متوجه می شود که می تواند با این کار خیریه دوباره در NBA نامی برای خود دست و پا کند.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم Mummies 2023

دانلود فیلم Mummies 2023

در طی یک سری اتفاقات ناگوار، سه مومیایی به لندن امروزی سر می‌زنند و در جستجوی حلقه‌ای قدیمی متعلق به خانواده سلطنتی که توسط باستان‌شناس جاه‌طلب لرد کارنابی دزدیده شده، سفری خنده‌دار را آغاز می‌کنند.

دانلود فیلم Everything Everywhere All at Once 2022

دانلود فیلم Everything Everywhere All at Once 2022

ایولین وانگ یک خشکشویی کوچک را اداره می کند، یک دختر نوجوان دارد که دیگر نمی فهمد، یک پدر گیج و یک ازدواج در آستانه پاشیدن. یک ممیزی مالیاتی معمولی به طور غیرمنتظره ای تبدیل به دری می شود که از طریق آن، ایولین به یک ماجراجویی جذاب و رنگارنگ در خلاقانه ترین و سرگرم کننده ترین دنیای چندگانه ای که تاکنون در سینماها دیده شده، کشیده می شود. او که برای نجات سرنوشت جهان ها فراخوانده شده است، باید تمام شجاعت خود را برای شکست دادن یک دشمن به ظاهر غیرقابل توقف و بازگرداندن هماهنگی به خانواده اش به کار گیرد.

نسخه BluRay اضافه شد.

دانلود فیلم Shazam! Fury of the Gods 2023

دانلود فیلم Shazam! Fury of the Gods 2023

بیلی باتسون این توانایی را دارد که با فریاد زدن کلمه Shazam به یک ابرقهرمان تبدیل شود. در همین حال، به خانواده‌ی رضاعی او نیز هدیه تبدیل شدن به ابرقهرمانان داده شده است. آنها با هم از جهان در برابر انواع تهدیدات ماوراء طبیعی و جادویی محافظت می کنند. با این حال، هنگامی که خدایان به طور ناگهانی به زمین می آیند، خانواده رضاعی با وضعیت خاصی مواجه می شوند. دو تا از این خدایان، هسپرا و کالیپسو، قدرت‌های بسیار قدرتمندی را از اجداد خود به ارث برده‌اند که زندگی را برای بیلی و خانواده‌اش سخت کرده است.

نسخه CAMrip اضافه شد. کیفیت صدا و تصویر در این نسخه پایین است.

دانلود فیلم Four’s a Crowd 2022

دانلود فیلم Four’s a Crowd 2022

جولیان، مردی مطلقه 50 ساله، پس از استفاده از یک اپلیکیشن موبایل اشتراک‌گذاری خودرو برای مقابله با مشکلات اقتصادی خود، با لورنا آشنا می‌شود که با ولوو XC60 خود به طور منظم با او به مادرید سفر می‌کند و به او علاقه مند می‌شود. او قرار است در یکی از آن سفرها احساسات خود را باز کند، اما به دلیل انتخاب بقیه مسافران، اوضاع به شکل غیرمنتظره ای در می آید.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم Cocaine Bear 2023

دانلود فیلم Cocaine Bear 2023

داستان خرس کوکائینی با حادثه ای در دسامبر 1985 آغاز می شود. یک قاچاقچی بدنام و قبلا محکوم به مواد مخدر که افسر سابق مواد مخدر نیز بود، در حال هدایت هواپیما بود که متوجه شد محموله اش خیلی سنگین است. او در تلاش برای سبک کردن بار خود، کیسه ای پر از کوکائین را از هواپیما انداخت. خلبان سپس تصمیم گرفت محموله را تعقیب کند، اما پس از تلاش برای باز کردن چتر نجات، ناکام ماند و سقوط کرد. کیسه حاوی کوکائین به ارزش تقریباً 15 میلیون دلار سپس به دست یک خرس سیاه 175 کیلوگرمی آمریکایی افتاد که تصمیم گرفت آن را بخورد.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم The Flowers of St. Francis 1950

دانلود فیلم The Flowers of St. Francis 1950

این فیلم حدود دوازده تصویر از زندگی سنت فرانسیس و پیروان اولیه‌اش را به نمایش می‌گذارد که با بازگشت آنها در زیر باران به ریوتورلو از رم، زمانی که پاپ حکومت آنها را برکت داد، شروع می‌شود و با پراکندگی آنها برای موعظه پایان می‌یابد. سوره های غیر مرتبط مانند تمثیل هستند، برخی دارای جنبه اخلاقی. جینپرو کوچک و کمیک، برهنه به سنت مریم فرشتگان برمی گردد، در حالی که تونیک خود را داده است، اما ریکوتای خود را نه. جیوانی سالخورده فریاد می زند و شنل خود را می گیرد. سنت کلر زیبا را بازدید می کند. فرانسیس فروتن به رهبری خود شک می کند، یک جذامی را در آغوش می گیرد و برادرانش را در حال چرخش، سرگیجه و لبخند به جهان می فرستد. این برادری علاوه بر اعتقاد، با هوی و هوس همراه است.

دانلود فیلم 80 for Brady 2023

دانلود فیلم 80 for Brady 2023

در این کمدی خنده دار و تاثیرگذار، که بر اساس داستانی واقعی از دوستی و ماجراجویی ساخته شده، چهار دوست قدیمی سفری فراموش نشدنی را آغاز می کنند تا قهرمان خود تام بریدی را در بازی Super Bowl LI در سال 2017 تماشا کنند و شاهد یکی از بزرگترین بازگشت ها در تاریخ ورزش باشند و متوجه شوند که برای زندگی کامل هرگز دیر نیست.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم Operation Fortune: Ruse de guerre 2023

دانلود فیلم Operation Fortune: Ruse de guerre 2023

قرار است یک جاسوس فوق العاده به نام اورسون فورچون، یک معامله تسلیحات انفجاری را انجام دهد و از فروش یک فناوری جدید و بسیار خطرناک جلوگیری کند. در این روند، او با اکراه به ماموریتی با تعدادی از برترین ماموران جهان فرستاده می شود. به عنوان یک تاکتیک انحرافی، آنها بزرگترین ستاره سینمای هالیوود، دنی فرانچسکو را به خدمت می گیرند و به یک ماموریت مخفی بین المللی می روند. هدف آنها: یک دلال اسلحه میلیاردر که پشت این معامله است و سرنوشت جهان را در دستان خود دارد...

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم Mascarade 2022

دانلود فیلم Mascarade 2022

حرفه آدرین که یک رقصنده پر زرق و برق است، بر اثر تصادف موتورسیکلت از هم می پاشد. پس از این اتفاق، زندگی آدرین با آشنایی با مارگوت که با کلاهبرداری و دستکاری های عاشقانه زندگی می کند، تغییر می کند. این دو رویای یک زندگی بهتر در کنار یکدیگر را در سر می پرورانند و نقشه ای شیطانی در سر می پرورانند.

نسخه WEB-DL اضافه شد.