ژانر‌ها: علمی تخیلی

دانلود فیلم Predestination 2014

دانلود فیلم Predestination 2014

آینده. دانشمندان ماشین زمان ساخته اند که با اختراع آن جهان وارد دور جدیدی از تمدن می شود. به لطف آن می توان اشتباهات گذشته را اصلاح کرد تا حال را بهتر کرد. یک ماشین امکان پیشگیری از جرایم را قبل از ارتکاب می دهد. بهترین افسران پلیس برای این منظور انتخاب می شوند. شخصیت اصلی - پلیسی که قبلاً به لطف سفر در زمان از تعداد زیادی جنایت جلوگیری کرده است. با این حال، تمام دستاوردهای او رنگ پریده است، زیرا او قادر به توقف تهدیدی که قصد تخریب نیویورک را دارد، نیست.

نسخه BluRay اضافه شد.

دانلود فیلم The Outwaters 2022

دانلود فیلم The Outwaters 2022

چهار مسافر در حین کمپینگ در منطقه ای دورافتاده از صحرای موهاوه با پدیده های تهدیدآمیزی مواجه می شوند.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم Legion of Super-Heroes 2023

دانلود فیلم Legion of Super-Heroes 2023

کارا، که با از دست دادن کریپتون ویران شده، تلاش می کند تا زندگی جدید خود را روی زمین تنظیم کند. سوپرمن او را راهنمایی می کند. در همین حال، او باید با یک گروه مرموز به نام دایره تاریک که به دنبال سلاح قدرتمندی است که در خزانه آکادمی نگهداری می شود، مبارزه کند.

نسخه BluRay اضافه شد.

دانلود فیلم M3gan 2022

دانلود فیلم M3gan 2022

جما یک رباتیک برجسته است که در یک شرکت اسباب بازی کار می کند. شرکت او در حال کار بر روی ساخت عروسک رباتی است که تا حد ممکن نزدیک به انسان باشد تا دوست کودکان و همراه بزرگسالان باشد. پس از مرگ والدینش، خواهرزاده جما برای زندگی نزد او می آید. سپس عمه تصمیم می گیرد از یکی از نمونه های اولیه که روی آن کار می کند برای مراقبت از او استفاده می کند، بدون اینکه به عواقب مرگباری که انتظار می رود مشکوک باشد...

نسخه BluRay UNRATED اضافه شد.

دانلود فیلم Starship Troopers 1997

دانلود فیلم Starship Troopers 1997

در آینده ای دور، زمین در حال جنگ با نژادی از حشرات بیگانه غول پیکر است. اطلاعات کمی در مورد آنها وجود دارد، به جز اینکه آنها قصد دارند تمام زندگی بشر را از بین ببرند. اما زمانی پیش از جنگ بود که پیاده نظام متحرک برای مبارزه با حشرات، دشمنان سرسخت، تنها با یک ماموریت به سیارات دور سفر می کرد: تضمین بقای گونه خود به هر قیمتی.

نسخه BluRay اضافه شد.