ژانر‌ها: عاشقانه

دانلود فیلم Children of Paradise 1945

دانلود فیلم Children of Paradise 1945

پاریس، 1820. دو هنرمند جوان، باپتیست دبورو و فردریک لماتر، اولین حضور خود را در تئاتر Tightrope walkers انجام می دهند و با هم دوست می شوند. یک روز، گارنس، زنی مرموز و جذاب، وارد زندگی آنها می شود. در حالی که باپتیست خجالتی جرات ابراز عشق خود را به او ندارد، فردریک او را معشوق خود می کند. با این حال، با دست داشتن در یک سری جنایات، زن ناپدید می شود.

نسخه BluRay اضافه شد.

دانلود فیلم Diary of a Fleeting Affair 2022

دانلود فیلم Diary of a Fleeting Affair 2022

یک مادر مجرد و یک مرد به طور اتفاقی با هم آشنا می شوند و عاشق هم می شوند. یک جلسه معمولی بدون حسادت یا وعده های آینده. این یک توافق ناگفته بین آنهاست. با این حال، هنگامی که آنها بارها و بارها ملاقات می کنند، احساسات آنها سؤالاتی را در مورد این توافق ضمنی ایجاد می کند.

نسخه BluRay اضافه شد.

دانلود فیلم Unlocked 2023

دانلود فیلم Unlocked 2023

نامی به عنوان یک بازاریاب در یک شرکت نوپا کار می کند. او یک کارمند اداری معمولی است که هر روز سخت کار می کند. در یک روز سرنوشت ساز، نامی گوشی هوشمند خود را گم می کند، اما او خوشبختانه گوشی خود را پس می گیرد. از آن زمان، روز عادی صلح آمیز او تهدید می شود. جون یونگ به طور اتفاقی گوشی هوشمند نامی را برمی دارد. جون یانگ که با استفاده از گوشی هوشمند خود به نامی نزدیک می شود، با استفاده از گوشی های هوشمند مرتکب جنایت می شود. در همین حال، کارآگاه جی من به بررسی یک پرونده قتل مربوط به جسدی می پردازد که در کوهی دورافتاده پیدا شده است. در آنجا، او سرنخ هایی پیدا می کند که به پسرش جون یانگ به عنوان عامل احتمالی اشاره می کند.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم Bones and All 2022

دانلود فیلم Bones and All 2022

داستان عشق اول بین مارن، زن جوانی که یاد می‌گیرد چگونه در حاشیه جامعه زنده بماند، و لی، یک رانشگر شدید و بی‌حقوق، در حالی که با هم ملاقات می‌کنند و برای یک اودیسه هزار مایلی که آنها را از جاده‌های پشت سر می‌برد، به هم می‌پیوندند. گذرگاه های مخفی و درهای تله ای آمریکای رونالد ریگان. اما با وجود تمام تلاش‌هایشان، همه راه‌ها به گذشته‌های وحشتناکشان بازمی‌گردند و به نقطه‌ای نهایی می‌رسند که تعیین می‌کند آیا عشقشان می‌تواند از دیگری بودنشان جان سالم به در ببرد یا خیر.

نسخه BluRay اضافه شد.

دانلود فیلم Your Place or Mine 2023

دانلود فیلم Your Place or Mine 2023

دبی و پیتر با وجود شخصیت‌های کاملاً متضادشان بهترین دوستان هم هستند. یکی از زندگی روتین خود با پسرش در لس آنجلس لذت می برد، دیگری از تغییر در نیویورک لذت می برد. وقتی آنها خانه و زندگی خود را برای یک هفته عوض می کنند، متوجه می شوند که آنچه فکر می کنند می خواهند لزوماً چیزی نیست که واقعاً به آن نیاز دارند.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم Somebody I Used to Know 2023

دانلود فیلم Somebody I Used to Know 2023

آلی، تهیه‌کننده تلویزیونی و معتاد به کار، در راه بازگشت به خانه است که خاطراتش با دوست پسر سابقش شان را مرور می‌کند. تمام انتخاب هایی که او انجام داده است، و همچنین شخصی که او اکنون است، به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد. او متوجه می شود که شان با کسیدی ازدواج می کند، کسی که او را به یاد خود جوان ترش می اندازد.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم One Fine Morning 2022

دانلود فیلم One Fine Morning 2022

ساندرا در یک آپارتمان کوچک در پاریس با دختر هشت ساله اش زندگی می کند. او مرتباً به ملاقات پدرش گئورگ می رود که از یک بیماری عصبی رنج می برد که روز به روز توانایی های او را تضعیف می کند. در حالی که او با خانواده‌اش در خانه‌های سالمندان برای استقرار گئورگ در مکانی امن قدم می‌گذارد، ساندرا به طور غیرمنتظره‌ای با کلمان برخورد می‌کند. اگرچه او آزاد نیست، یک رابطه پرشور شروع می شود.

نسخه WEB-DL اضافه شد.

دانلود فیلم Empire of Light 2022

دانلود فیلم Empire of Light 2022

مدیر وظیفه یک سینمای ساحلی که با سلامت روانی خود دست و پنجه نرم می کند، در دهه 1980 با یک کارمند جدید در ساحل جنوبی انگلستان رابطه برقرار می کند.

نسخه BluRay اضافه شد.

دانلود فیلم Journey to Italy 1954

دانلود فیلم Journey to Italy 1954

کاترین و الکس جویس بریتانیایی که هشت سال متاهل هستند و فرزندی ندارند، در حال رانندگی به ایتالیا هستند، مقصد نهایی آنها در خارج از ناپل برای فروش ویلایی که به تازگی از عمویش به ارث برده اند، ویلایی که در طول مدت اقامت در آنجا اقامت خواهند داشت. در حین رانندگی، آنها متوجه می شوند که این سفر اولین باری است که آنها واقعاً با هم تنها بوده اند و به همین دلیل واقعاً یکدیگر را به معنای واقعی نمی شناسند. در حالی که در ایتالیا هستند، آنها عمدتاً به دنبال کارهای جدا از یکدیگر می‌شوند - کاترین کارهای فرهنگی را ترجیح می‌دهد، الکس ترجیح می‌دهد "شرکت" از جمله با برخی از آشنایان که نمی‌دانستند در ناپل هستند تا اینکه در اولین شب در شهر با آنها برخورد کردند. و در موارد معدودی که زمانی را با هم می گذرانند، تنش و تمایل فزاینده ای در هر دو طرف برای آسیب رساندن عاطفی به طرف مقابل در باورهای فردی خود از آنچه که دیگری در زمان دوری خود فکر می کند یا انجام داده است، وجود دارد. از آنجایی که ازدواج آنها به آرامی از هم می پاشد، این سوال پیش می آید که اگر واقعاً بخواهند آقا و خانم جویس باشند، راهی برای نجات آن وجود دارد یا خیر.

نسخه BluRay اضافه شد.